Литий диск Replica A-R163 7x17/5x100 ET40 DIA57,1
![]() | Порівняти ціни 11 → Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica A-R163 1
Характеристики
Replica A-R163 7x17/5x100 ET40 DIA57,1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica A-R163 7x17/5x100 ET40 DIA57,1
Сортувати
![]() | Replica Volkswagen (A-R163) R17 W7 PCD5x100 ET40 DIA57.1 Silver | 3 084 грн. |
![]() | Литые диски Replica Skoda A-R163 7,0x17 PCD5x100 ET40 D57,1 S | 3 227 грн. |
![]() | Диски Replica Volkswagen (A-R163) 7x17 5x100 ET40 DIA57,1 (silver) | 2 942 грн. |
![]() | Диск Replica A-R163 Volkswagen silver R17 W7,0 PCD5x100 ET40 DIA57,1 | 3 102 грн. |
Replica Volkswagen A-R163 S R17 W7 PCD5x100 ET40 DIA57.1 | 3 432 грн. |
ще 6 пропозицій |
Схожі