Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica A-R828 6,5x16/3x112 ET27 DIA67,1

Фото - Диск Replica A-R828 (6,5x16/3x112 ET27 DIA67,1)
Порівняти ціни 4 →
Діаметр (R):16 "
Болтовка (PDC):3 болта (ів), 112 мм
ЦО (DIA):67.1 мм
Виліт (ET):27 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica A-R828 1
Характеристики
Replica A-R828 6,5x16/3x112 ET27 DIA67,1
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
3 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
27 мм
Діаметр центрального отвору
67.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий з чорним
Репліка диска
Smart
Дата додавання на E-Katalog
травень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica A-R828 6,5x16/3x112 ET27 DIA67,1

Литые диски Replica Smart A R828 6,5x16 PCD3x112 ET27 D67,1 S

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
2 836 грн.

Диски Replica Smart (A-R828) 6,5x16 3x112 ET27 DIA67,1 (silver)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
2 588 грн.

Replica Smart A-R828 S R16 W6.5 PCD3x112 ET27 DIA67.1

Guma.com.uaЗ нами 3 роки (Мукачево)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 847 грн.

Диск Replica Smart A-R828 silver R16 W6,5 PCD3x112 ET27 DIA67,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 753 грн.

Динаміка цін на Replica A-R828 6,5x16/3x112 ET27 DIA67,1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна