Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica CT1137 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1

Фото - Диск Replica CT1137 (7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1)
Порівняти ціни 10 →
Діаметр (R):17 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм
ЦО (DIA):57.1 мм
Виліт (ET):45 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica CT1137 1
Характеристики
Replica CT1137 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1
Ширина диска
7.5 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
45 мм
Діаметр центрального отвору
57.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Дата додавання на E-Katalog
липень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica CT1137 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1

Литые диски Replica CT-1137 7,5x17 PCD5x112 ET45 D57,1 SMF

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
4 822 грн.

Replica CT1137 (R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1) SMF

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
4 574 грн.

Диски Replica Volkswagen (CT1137) 7,5x17 5x112 ET45 DIA57,1 (SMF)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
4 771 грн.

Диск Replica CT1137 SMF R17 W7,5 PCD5x112 ET45 DIA57,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 702 грн.

Replica Volkswagen CT1137 SMF R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1

Guma.com.uaЗ нами 3 роки (Мукачево)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 721 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Replica CT1137 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна