Литий диск Replica TL0246N 7x18/5x114,3 ET38 DIA67,1
від 5 521 до 5 690 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Replica TL0246N 2
Характеристики
Replica TL0246N 7x18/5x114,3 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica TL0246N 7x18/5x114,3 ET38 DIA67,1
Сортувати
Replica PEUGEOT TL0246N 7,0x18/5x114,3 D67,1 ET38 GMF | 5 526 грн. |
Replica TL0246N (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET38 DIA67.1) GMF | 5 690 грн. |
Диск Replica TL0246N GMF R18 W7,0 PCD5x114,3 ET38 DIA67,1 | 5 521 грн. |
Replica MITSUBISHI TL0246N GMF 7,0x18/5x114,3 D67,1 ET38 0 | 5 526 грн. |
Replica KIA TL0246N 7,0x18/5x114,3 D67,1 ET38 GMF | 5 526 грн. |
Replica HYUNDAI TL0246N 7,0x18/5x114,3 D67,1 ET38 GMF | 5 526 грн. |
Закрити
Схожі