Литий диск Replica CT1137 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1
![]() | Порівняти ціни 11 → Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica CT1137 1
Характеристики
Replica CT1137 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT1137 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
![]() | Литые диски Replica CT-1137 7,5x17 PCD5x112 ET45 D57,1 SMF | 4 822 грн. |
![]() | Replica CT1137 (R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1) SMF | 4 574 грн. |
![]() | Диски Replica Volkswagen (CT1137) 7,5x17 5x112 ET45 DIA57,1 (SMF) | 4 771 грн. |
![]() | Диск Replica CT1137 SMF R17 W7,5 PCD5x112 ET45 DIA57,1 | 4 702 грн. |
Replica Volkswagen CT1137 SMF R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 | 5 721 грн. |
ще 6 пропозицій |
Схожі