Литий диск Replica CT1567 9x20/5x120 ET40 DIA74,1
від 7 655 до 8 798 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica CT1567 2
Характеристики
Replica CT1567 9x20/5x120 ET40 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT1567 9x20/5x120 ET40 DIA74,1
Сортувати
Replica CT-1567 9,0x20/5x120 D74,1 ET40 GMF | 7 668 грн. |
Диски Replica BMW (CT1567) 9x20 5x120 ET40 DIA74,1 (BMF) | 8 108 грн. |
Replica CT1567 (R20 W9.0 PCD5x120 ET40 DIA74.1) BMF | 8 275 грн. |
Replica BMW CT1567 9x20 5x120 ET40 DIA74.1 BMF | 8 302 грн. |
Replica BMW (CT1567) BMF (R20 W9.0 PCD5x120 ET40 DIA74.1) | 8 798 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі