Сотейник Resto Ran 93811 28 см
![]() |
Resto Ran 93811 |
|
Внутрішнє антипригарне покриття Pfluon Cookmark.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Resto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Resto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Ran 93811 28 см
Усі ціни 10 →Сковорода Resto Ran біла 28 см (93811) 93811 | 1 135 грн. |
Resto 93811 | 1 008 грн. | ![]() |
| 1 281 грн. | ![]() |
| 1 139 грн. |
RESTO RAN 28 см (93811) RAN28см(93811) | 1 135 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Resto Ran 93811
| Ціни на Resto Ran 93811 |
|---|---|---|---|---|
| Resto Ran 93809 24 см | від 849 грн. | 10 пропозицій | ||
| Resto Ran 93810 26 см | від 923 грн. | 12 пропозицій | ||
| Resto Ran 93811 28 см | від 1 008 грн. | 10 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →