Сковорідка Resto Aries 93012 24 см
Фото 6 |
Resto Aries 93012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Resto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Resto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Aries 93012 24 см
Усі ціни 13 →Resto Aries діаметр 24 висота 6.8 см (93012) | 617 грн. |
Resto Aries диаметр 24 высота 6.8 см (93012) | 617 грн. |
Сковорода RESTO 93012 , 24 см | 649 грн. |
Сковорода, съемная ручка, серия "ARIES", ⌀24, h=6.8 см 93012 | 649 грн. |
Сковорода Resto Aries 93012 24 см | 650 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Resto Aries 93012
Ціни на Resto Aries 93012 |
---|---|---|---|---|
Resto Aries 93012 24 см | від 614 грн. | 14 пропозицій | ||
Resto Aries 93013 26 см | від 679 грн. | 20 пропозицій | ||
Resto Aries 93014 28 см | від 703 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →