Сковорідка для млинців Resto Capella 93512 24 см чорний
Фото 10 |
Resto Capella 93512 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Capella 93512 24 см чорний
Усі ціни 8 →Сковорода для млинців RESTO 93512, 24см | 699 грн. |
Сковорода для блинов RESTO 93512, 24см | 543 грн. |
Сковорода Resto 93512 24 см | 699 грн. |
Resto Capella 24см (93512) 93512 | 699 грн. |
Resto 93512 | 517 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →