Сковорідка Resto Carina 93021 22 см
Фото 7 |
Resto Carina 93021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Resto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Resto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Carina 93021 22 см
Усі ціни 7 →Сковорода RESTO 93021 , 22 см | 449 грн. |
Сковорода RESTO 93021, 22 см | 377 грн. |
Пательня Resto 93021 22 см | 449 грн. |
Resto 93021 | 333 грн. |
Сковорода Resto Carina 22 см 93021 (4260403577554) | 449 грн. |
Сковорода серія "CARINA", 22, RESTO 93021 | 471 грн. |
Сковорода серія "carina", 22, h=4.4 см resto 93021 | 585 грн. |
Модификації Resto Carina 93021
Ціни на Resto Carina 93021 |
---|---|---|---|---|
Resto Carina 93021 22 см | від 333 грн. | 8 пропозицій | ||
Resto Carina 93023 26 см | від 614 грн. | 14 пропозицій | ||
Resto Carina 93024 28 см | від 692 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →