Сотейник Resto Ran 93910 26 см
![]() |
Resto Ran 93910 |
|
Внутрішнє антипригарне покриття Pfluon Cookmark.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Resto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Resto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Ran 93910 26 см
Усі ціни 10 →Сковорода Resto Ran чорна 26 см (93910) 93910 | 1 235 грн. |
Resto 93910 | 924 грн. | ![]() |
| 1 173 грн. | ![]() |
| 1 045 грн. |
| 1 235 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Resto Ran 93910
| Ціни на Resto Ran 93910 |
|---|---|---|---|---|
| Resto Ran 93909 24 см | від 849 грн. | 10 пропозицій | ||
| Resto Ran 93910 26 см | від 924 грн. | 10 пропозицій | ||
| Resto Ran 93911 28 см | від 1 009 грн. | 13 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →