Сотейник Resto Capella 93510 26 см
Фото 7 |
Resto Capella 93510 |
|
Дизайн корпусу з 3D ефектом.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Resto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Resto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Capella 93510 26 см
Усі ціни 7 →Сковорода RESTO 93510, 26 см | 1 099 грн. |
Сковорода RESTO 93510, 26 см | 810 грн. |
Resto Capella 26 см 93510 | 1 099 грн. |
Resto 93510 | 1 099 грн. |
Сковорода Resto Capella 26 см 93510 (4260403579077) | 1 099 грн. |
Сковорода серія capella 26 см resto 93510 | 979 грн. |
Сковорода серія "capella" 26 см, h=6.0 resto 93510 | 1 099 грн. |
Модификації Resto Capella 93510
Ціни на Resto Capella 93510 |
---|---|---|---|---|
Resto Capella 93509 24 см | від 861 грн. | 8 пропозицій | ||
Resto Capella 93510 26 см | від 810 грн. | 8 пропозицій | ||
Resto Capella 93511 28 см | від 993 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →