Сотейник Resto Capella 93511 28 см
Фото 7 |
Resto Capella 93511 |
|
Дизайн корпусу з 3D ефектом.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Capella 93511 28 см
Усі ціни 9 →Сковорода RESTO 93511, 28 см | 1 199 грн. |
Сковорода RESTO 93511, 28 см | 993 грн. |
Сковорода Resto 93511 28 см | 1 199 грн. |
RESTO CAPELLA 28 см (93511) CAPELLA28см(93511) | 1 199 грн. |
Resto Capella 28 см 93511 | 1 199 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Resto Capella 93511
Ціни на Resto Capella 93511 |
---|---|---|---|---|
Resto Capella 93509 24 см | від 857 грн. | 7 пропозицій | ||
Resto Capella 93510 26 см | від 922 грн. | 7 пропозицій | ||
Resto Capella 93511 28 см | від 988 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →