Сковорідка Resto Aries 93013 26 см
Фото 6 |
Resto Aries 93013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Resto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Resto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Aries 93013 26 см
Усі ціни 16 →Resto Aries діаметр 26 висота 7.1 см (93013) | 712 грн. |
Resto Aries диаметр 26 высота 7.1 см (93013) | 712 грн. |
Сковорода RESTO 93013 , 26 см | 749 грн. |
Сковорода, съемная ручка, серия "ARIES", ⌀26, h=7.1 см 93013 | 749 грн. |
Сковорода Resto Aries 93013 26 см | 749 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Resto Aries 93013
Ціни на Resto Aries 93013 |
---|---|---|---|---|
Resto Aries 93012 24 см | від 614 грн. | 13 пропозицій | ||
Resto Aries 93013 26 см | від 679 грн. | 17 пропозицій | ||
Resto Aries 93014 28 см | від 703 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →