Сковорідка Resto Carina 93023 26 см
Фото 7 |
Resto Carina 93023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Resto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Resto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Carina 93023 26 см
Усі ціни 13 →Resto Carina діаметр 26 висота 5.1 см (93023) | 617 грн. |
Resto Carina диаметр 26 высота 5.1 см (93023) | 617 грн. |
Сковорода RESTO 93023, 26 см | 649 грн. |
Сковорода, серия "CARINA", ⌀26, h=5.1 см 93023 | 510 грн. |
Пательня Resto 93023 26 см | 650 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Resto Carina 93023
Ціни на Resto Carina 93023 |
---|---|---|---|---|
Resto Carina 93021 22 см | від 333 грн. | 7 пропозицій | ||
Resto Carina 93023 26 см | від 510 грн. | 13 пропозицій | ||
Resto Carina 93024 28 см | від 692 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →