Стабілізатор напруги Reta NNST-200000 Strong 200 кВА
Reta NNST-200000 Strong 200 кВА
Тип:симісторний
Потужність:200 кВА
Вхідна напруга:300-493 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Reta NNST-200000 Strong:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 21
- Номінальні вхідні напруги — 320-450 В
Модификації Reta NNST-200000 Strong
Ціни на Reta NNST-200000 Strong |
---|---|---|---|---|
Reta NNST-100000 Strong 100 кВА | від 270 450 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NNST-150000 Strong 150 кВА | від 505 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Reta NNST-200000 Strong 200 кВА | від 607 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →