Литий диск Rial Arktis 8x18/5x112 ET45 DIA70,1
Фото 5 | від 5 324 до 7 020 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Rial Arktis 3
Характеристики
Rial Arktis 8x18/5x112 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Arktis 8x18/5x112 ET45 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Rial Arktis R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA70.1 (polar silver) 100102 | 5 342 грн. |
Rial Arktis 8x18 5x112 ET45 DIA70.1 PS | 5 397 грн. |
Rial Arktis 8,0x18/5x112 D70,1 ET45 polar-silver | 5 840 грн. |
Диски Rial Arktis 8x18 5x112 ET45 DIA70,1 (polar silver) | 5 374 грн. |
Rial Arktis (R18 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA70.1) polar silver | 6 080 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі