Литий диск Rial Kibo 8x18/5x112 ET48 DIA70,1
Фото 5 | від 7 933 до 10 429 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Rial Kibo 44
Характеристики
Rial Kibo 8x18/5x112 ET48 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Kibo 8x18/5x112 ET48 DIA70,1
Сортувати
Rial Kibo R18 W8 PCD5x112 ET48 DIA70.1 Metal Grey | 10 429 грн. |
Rial KIBO Diamant-Schwarz Hornpoliert (R18 W8.0 PCD5x112 ET48 DIA70.1) | 8 999 грн. |
Rial Kibo (8J x 18 5x112 ET48 DIA70.1) Metal-Grey На замовлення з Європи. | 8 316 грн. |
Rial Kibo R18 W8 PCD5x112 ET48 DIA70.1 Metal Grey KIB80848B77-9 | 9 985 грн. |
Rial Kibo (8J x 18 5x112 ET48 DIA70.1 Black Lip Polished) | 9 344 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі