Литий диск Ronal R41 7,5x18/5x112 ET45 DIA76
Фото 12 | від 8 141 до 9 351 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Ronal R41 46
Характеристики
Ronal R41 7,5x18/5x112 ET45 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R41 7,5x18/5x112 ET45 DIA76
Сортувати
Ronal R41 Mattschwarz (R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA76) | 8 999 грн. |
Ronal R41 (7.5J x 18 5x112 ET45 DIA76.1) На замовлення з Європи. | 9 175 грн. |
Ronal R41 R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA76.1 Matt Black 41R8755.27X/330 | 8 141 грн. |
Ronal R41 S R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA76.0 | 9 039 грн. |
Диски Ronal R41 7,5x18 5x112 ET45 DIA76 (silver) (1000827977) | 8 387 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі