Литий диск Rial Kibo 8x19/5x108 ET45 DIA63,4
Фото 5 | від 8 914 до 12 353 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Rial Kibo 44
Характеристики
Rial Kibo 8x19/5x108 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Kibo 8x19/5x108 ET45 DIA63,4
Сортувати
Rial Kibo R19 W8 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Metal Grey | 12 353 грн. |
Диски Rial Kibo 8x19 5x108 ET45 DIA63,4 (black lip polished) | 8 914 грн. |
Rial KIBO Diamant-Schwarz Hornpoliert (R19 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA63.4) | 10 999 грн. |
Rial Kibo (8J x 19 5x108 ET45 DIA63.4) Metal Grey На замовлення з Європи. | 11 814 грн. |
Rial Kibo R19 W8 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Metal Grey KIB80945F57-9 | 9 454 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі