Литий диск Rial Lucca 7,5x17/5x108 ET45 DIA70,1
Відео 4Фото 9 | від 6 238 до 9 363 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Rial Lucca 65
Характеристики
Rial Lucca 7,5x17/5x108 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Lucca 7,5x17/5x108 ET45 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Rial Lucca R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA70.1 (black polished) 100 | 6 238 грн. |
Диски Rial Lucca 7,5x17 5x108 ET45 DIA70,1 (black polished) | 6 320 грн. |
Rial LUCCA Diamant Schwarz Frontpoliert (R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA70.1) | 7 599 грн. |
Rial Lucca R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Black Polished Front LUC75745B53 | 6 596 грн. |
Rial Lucca (7.5J x 17 5x108 ET45 DIA70.1) Polar Silver На замовлення з Євр | 7 208 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі