Литий диск Rial M12 7,5x18/5x112 ET49 DIA66,5
Відео 1Фото 17 | від 7 341 до 9 544 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Rial M12 45
Характеристики
Rial M12 7,5x18/5x112 ET49 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M12 7,5x18/5x112 ET49 DIA66,5
Сортувати
Rial M12 polar silver R18 W7.5 PCD5x112 ET49 DIA66.5 | 8 856 грн. |
Rial M12 diamond black R18 W7.5 PCD5x112 ET49 DIA66.5 | 8 535 грн. |
Rial M12 diamond black front polished R18 W7.5 PCD5x112 ET49 DIA66.5 | 9 544 грн. |
Rial M12 W7.5 R18 PCD5x112 ET49 DIA66.5 Silver | 7 341 грн. |
Rial M12 W7.5 R18 PCD5x112 ET49 DIA66.5 Black | 7 341 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі