Литий диск Rial X12 7,5x18/5x112 ET51 DIA57,1
Відео 1Фото 26 | від 6 159 до 9 682 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації Rial X12 35
Характеристики
Rial X12 7,5x18/5x112 ET51 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial X12 7,5x18/5x112 ET51 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Rial X12 R18 W7.5 PCD5x112 ET51 DIA57.1 (black) 1002471691 | 6 159 грн. |
Диски Rial X12 7,5x18 5x112 ET51 DIA57,1 (black) | 6 242 грн. |
Rial X12 Diamant-Schwarz (R18 W7.5 PCD5x112 ET51 DIA57.1) | 8 299 грн. |
Rial X12 polar silver R18 W7.5 PCD5x112 ET51 DIA57.1 | 9 682 грн. |
Диски Rial X12 7,5x18 5x112 ET51 DIA57,1 (metal grey) (1002188300) | 7 809 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі