Литий диск Rial X10 8x18/5x120 ET30 DIA72,6
Відео 1Фото 4 | від 7 451 до 9 822 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Rial X10 67
Характеристики
Rial X10 8x18/5x120 ET30 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial X10 8x18/5x120 ET30 DIA72,6
Сортувати
Rial X10 R18 W8 PCD5x120 ET30 DIA72.6 polar silver | 9 822 грн. |
Rial X10 Metal-Grey (R18 W8.0 PCD5x120 ET30 DIA72.6) | 8 599 грн. |
Rial X10 (8J x 18 5x120 ET30 DIA72.6) Metal-Grey На замовлення з Європи. | 9 812 грн. |
Rial X10 R18 W8 PCD5x120 ET30 DIA72.6 Racing Black X10-80830W34-5 | 7 451 грн. |
Rial X10 racing black R18 W8.0 PCD5x120 ET30 DIA72.6 | 9 498 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі