Литий диск CARMANi 17 Fritz 8x18/5x120 ET35 DIA72,6
від 7 189 до 8 809 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації CARMANi 17 Fritz 32
Характеристики
CARMANi 17 Fritz 8x18/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 17 Fritz 8x18/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Carmani 17 R18 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 BLACK POLISHED | 8 252 грн. |
Carmani CA 17 FRITZ Black Lip Polish (R18 W8.0 PCD5x120 ET35 DIA72.6) | 7 899 грн. |
Carmani CA 17 Fritz R18 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black Polished CA170818K5 | 7 908 грн. |
Carmani CA 17 Fritz R18 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black Polished | 8 179 грн. |
Carmani CA 17 Fritz R18 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black CA170818K535B | 8 809 грн. |
Диски Carmani 17 8x18 5x120 ET35 DIA72,6 (black lip polished) (1002239091) | 7 478 грн. |
Диски Carmani 17 8x18 5x120 ET35 DIA72,6 (black polished) (1001676968) | 7 520 грн. |
Диски Carmani 17 8x18 5x120 ET35 DIA72,6 (black) (1001676776) | 7 189 грн. |
Закрити
Схожі