Ванна RIHO Linares Velvet 190x90 см (BT48105)
від 25 999 грн. Купити! Ванна акрилова матова Riho Linares Velvet 190x90 см (BT48105)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
RIHO Linares Velvet 190x90 |
|
Додатково може комплектуватися бічною панеллю, ніжками і гідромасажем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації RIHO Linares Velvet
Ціни на RIHO Linares Velvet |
---|---|---|---|---|
RIHO Linares Velvet 170x75 см | від 20 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Linares Velvet 180x80 см | від 20 570 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Linares Velvet 190x90 см | від 25 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →