Литий диск Ronal R41 7,5x18/5x108 ET45 DIA63,4
Фото 12 | від 8 387 до 10 251 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Ronal R41 52
Характеристики
Ronal R41 7,5x18/5x108 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R41 7,5x18/5x108 ET45 DIA63,4
Сортувати
Ronal R41 R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Matt Black | 9 771 грн. |
Ronal R41 Mattschwarz (R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4) | 8 999 грн. |
Ronal R41 (7.5J x 18 5x108 ET45 DIA63.4) Mattschwarz На замовлення з Європ | 9 857 грн. |
Ronal R41 Matt Black R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 | 9 936 грн. |
Ronal R41 (7.5J x 18 5x108 ET45 DIA63.4 Silber) | 10 200 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі