Литий диск ANZIO Split 8x18/5x108 ET45 DIA70,1
Відео 1Фото 3 | від 7 820 до 9 467 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ANZIO Split 62
Характеристики
ANZIO Split 8x18/5x108 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Split 8x18/5x108 ET45 DIA70,1
Сортувати
Anzio Split R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA70.1 polar silver | 9 467 грн. |
Anzio Split R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Silver SPL80845B51 | 7 820 грн. |
Anzio Split R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Silver | 8 088 грн. |
Диски Anzio Split 8x18 5x108 ET45 DIA70,1 (polar silver) (1001090297) | 8 222 грн. |
Диски Anzio Split 8x18 5x108 ET45 DIA70,1 (racing black) (1002148616) | 8 511 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі