Литий диск Ronal R41 7x16/5x100 ET38 DIA68
Фото 12 | від 5 984 до 7 785 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Ronal R41 52
Характеристики
Ronal R41 7x16/5x100 ET38 DIA68 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R41 7x16/5x100 ET38 DIA68
Сортувати
Ronal R41 R16 W7 PCD5x100 ET38 DIA68.1 Matt Black | 7 088 грн. |
Ronal R41 Mattschwarz (R16 W7.0 PCD5x100 ET38 DIA68) | 7 199 грн. |
Ronal R41 S R16 W7.0 PCD5x100 ET38 DIA68.0 | 6 854 грн. |
Ronal R41 R16 W7 PCD5x100 ET38 DIA68.1 Matt Black 41R6705.03X/330 MX | 7 281 грн. |
Ronal R41 (7J x 16 5x100 ET38 DIA68.1 Silber) | 7 685 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі