Литий диск AUTEC Wizard 7x16/5x100 ET40 DIA70,1
Відео 4Фото 9 | від 6 170 до 8 089 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Wizard 71
Характеристики
AUTEC Wizard 7x16/5x100 ET40 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Wizard 7x16/5x100 ET40 DIA70,1
Сортувати
Autec Wizard 7x16 5x100 ET40 DIA70.1 GM | 6 170 грн. |
Autec Wizard (W) R16 W7 PCD5x100 ET40 DIA70.1 Gunmetal Matt W7016405032126 | 7 821 грн. |
Autec Wizard (W) R16 W7 PCD5x100 ET40 DIA70.1 Gunmetal Matt | 8 089 грн. |
Диски AUTEC Wizard Gunmetal matt R16 W7 PCD5x100 ET40 DIA70,1 ID34707 | 6 599 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі