Литий диск Ronal R55 SUV 9,5x20/5x130 ET55 DIA71,6
Фото 3 | від 11 162 до 12 873 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації Ronal R55 SUV 67
Характеристики
Ronal R55 SUV 9,5x20/5x130 ET55 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R55 SUV 9,5x20/5x130 ET55 DIA71,6
Сортувати
Литые диски Ronal R55 R20 W9.5 PCD5x130 ET55 DIA71.6 (MBFC) 1001106530 | 11 979 грн. |
Диски Ronal R55 9,5x20 5x130 ET55 DIA71,6 (MBFC) | 11 979 грн. |
Ronal R55 SUV (R20 W9.5 PCD5x130 ET55 DIA71.6) MBFC | 12 000 грн. |
Ronal R55 9.5x20 5x130 ET55 DIA71.6 MB | 11 490 грн. |
Ronal R55 SUV Kristallsilber (R20 W9.5 PCD5x130 ET55 DIA71.6) | 11 799 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі