Литий диск Ronal R67 8x18/5x108 ET40 DIA76,1
Відео 2Фото 26 | від 9 462 до 10 492 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):76.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R67 32
Характеристики
Ronal R67 8x18/5x108 ET40 DIA76,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R67 8x18/5x108 ET40 DIA76,1
Сортувати
Ronal R67 Jetblack Frontkopiert (R18 W8.0 PCD5x108 ET40 DIA76) | 10 099 грн. |
Ronal R67 (8J x 18 5x108 ET40 DIA76.1) Black На замовлення з Європи. | 9 658 грн. |
Диски Ronal R67 8x18 5x108 ET40 DIA76 (jet black) (1002252177) | 9 586 грн. |
Ronal R67 Jetblack (R18 W8.0 PCD5x108 ET40 DIA76) | 10 299 грн. |
Ronal R67 (8J x 18 5x108 ET40 DIA76.1) B-FC На замовлення з Європи. | 10 492 грн. |
Диски Ronal R67 8x18 5x108 ET40 DIA76 (jet black machined face) (100225972 | 9 462 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі