Ваги Rotex RSB35-P
Rotex RSB35-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSB35-P
Усі ціни 11 →Rotex RSB35-P | 1 124 грн. |
Напольные весы ROTEX RSB 35 P | 1 195 грн. |
Дитячі ваги електронні Rotex RSB35-P | 1 057 грн. |
Ваги для новонароджених ROTEX RSB35-P | 1 599 грн. |
Ваги для немовлят Rotex RSB35-P | 1 099 грн. |
ще 6 пропозицій
Бюджетні ваги для зважування дитини. Нічого лишнього, весь потрібний функціонал є. Всі кнопки великі та інтуїтивно зрозумілі. Зважують із точністю до 10 грам. Ваги зважують досить точно, звіряли із вагами у лікаря на огляді. Знадобилися для того, щоб точно знати добове збільшення/зменшення ваги у немовляти, бо були проблеми із набором маси тіла. Легкі, мають гарний дизайн, зручно важити дитину. Класно, що є наклейка на вагах: «Скільки важити щастя». Вона тішить дружину під час кожного зважування. Поки що не виявлено. Владислав М: користуюся Rotex RSB35-P кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →