Похідний ніж Ruike M671-TZ
Відео 10Фото 12 |
Ruike M671-TZ |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruike M671-TZ
Усі ціни 18 →Ruike M671-TZ | 4 850 грн. |
Карманный нож Ruike M671-TZ | 4 850 грн. |
Ніж складаний Ruike M671-TZ | 4 850 грн. |
Ніж Ruike M671-TZ | 4 850 грн. |
Нож Ruike M671-TZ | 4 850 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →