Вантажна шина Sailun SDR1 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SDR1 265/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SDR1 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 11 →Sailun SDR1 (ведуча вісь) 265/70 R19.5 143/141J | 10 036 грн. |
Sailun SDR1 (ведущая) 265/70 R19.5 143/141J PR18 | 9 197 грн. |
Sailun SDR1 (ведущая) (265/70R19.5 143J) | 10 342 грн. |
Sailun SDR1 (приводная) 265/70 R19.5 143/141J 18PR | 9 118 грн. |
Sailun SDR 1 (Ведущая) (265/70R19.5 143/141J) | 8 942 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди