Вантажна шина SAMSON GL283A 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GL283A 265/70 R19.5 140M 265/70 R19.5 " 140 M 265/70 R19.5 " 143 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GL283A 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 7 →Samson GL283A (рульова вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 7 553 грн. |
Шини Samson GL283A (рулевая) 265/70 R19,5 140/138M 16PR | 7 040 грн. |
Грузовые шины Samson GL283A (рулевая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR 100115259 | 6 789 грн. |
Samson GL283A (265/70R19.5 140M) | 6 848 грн. |
Samson GL283A (рульова вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 7 547 грн. |
Samson GL283A (рулевая ось) 265/70 R19.5 140/138M | 7 552 грн. |
Вантажні шини Samson GL283A (рульова) 265/70 R19.5 140/138M 16PR | 7 196 грн. |
Модификації SAMSON GL283A 265/70 R19.5 140M
Ціни на SAMSON GL283A 265/70 R19.5 140M |
---|---|---|---|---|
SAMSON GL283A 265/70 R19.5 140M | від 6 789 грн. | 7 пропозицій | ||
SAMSON GL283A 265/70 R19.5 143J | від 6 396 грн. | 1 пропозиція |