Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 69Фото 57 |
Купити Samsung Galaxy S22 Ultra 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 12 →Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Burgundy (SM-S908BDRGSEK) UA UCRF | 50 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256 GB Green (SM-S908BZGG) | 48 999 грн. |
Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Burgundy (SM-S908BDRGSEK) UA UCRF | 50 999 грн. |
Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Green (SM-S908BZGGSEK) UA UCRF | 50 999 грн. |
Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S908BZKGSEK) UA UCRF | 50 999 грн. |
3 1 2 2 |
Телефон гарний але дуже специфічний любитель. У нього чудова камера, 100 кратний зум хороший але це так... чисто під зум ми 11 ультра (там був 120х але мило). Ергономіка теж на любителя, але моя думка він був створений чисто для мене. У руці сидить ідеально! (У мене). S-pen є чисто понти але приємно. Інтерфейс працює нормально. Вау немає але не худий. Рекомендую лише малювати S-pen ом. З інтерфейсом працює не дуже зручно але комусь так звичніше. Продуктивність - нуу за такі гроші можна було і помощніше. Нового праці вистачає, але можна було й посильніше. На рахунок 120 герц. На мою все працює. Інтерфейс працює плавно. Зовнішній вигляд просто диво! Шедевр лаконічного дизайну! Ціна - ну будьте платити, але на українських ринках зараз ціна набагато нижча (іноді і в 3 рази). Але так звичайно дорогий, але за ці гроші ти отримуєш все, що можна було впхнути в 8,1 міліметр товщини телефону. Купуйте якщо тільки дуже хочете! А так можна знайти щось дешевше. Дисплей
Камера Вид Ергономіка Інтерфейс Ціна (в Україні) Ручка (коли не малює, а просто замість пальця не варто)
Продуктивність (але зійде) Ціна (в інших країнах;)) Глеб Янов: користуюся Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB менше місяця |
Кому не потрібен блютуз та пристрої по блютузу – користуєтеся. Ціна та вага цієї залізяки. Блютуз – працює як хоче. Алгоритму підключення по блютузу до пристроїв немає (машина, навушники, гарнітура) все треба підключати ручками. У машині не хоче працювати з клавіатурою керма (а два інших бренди працювали без проблем) тобто підключатися і відключатися під час дзвінків над ручками і відвалюється від машини)))))) якийсь хутровий переписувач. Знайшов "Сценарії підключення" блютуза ну думаю вирішу проблему - а блютуз мав мене на увазі всі підключення ручками .... вам дзвонять і ви повинні спочатку підключити блютуз до годинника або гарнітури або до машини і всі руками. Найглючніший блютуз який у мене був. |
S22 Ultra дуже гарний смартфон сам користуюсь вже 3 місяці, камери флагманські для мого контенту знімає дуже круті відео та фото, рекомендую блогерам і людям які хочуть собі крутий камерофон!
Якість збирання. Плюс можна назвати великий, яскравий, чіткий дисплей. Об'єм пам'яті (оперативної, постійної) на будь-який смак, хоча цими цифрами, я взяв на 512 Гб пам'яті. Можливість вибору роздільної здатності дисплея та купа різних плюшок у налаштуванні. камера, пам'ять, інтерфейс налаштування. не було Viktor Prytula: користуюся Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB кілька місяців |
у порівнянні з аналогами по флагманській лінійці Samsung Galaxy S22 модель із приставкою Ultra виглядає зовсім інакше. Вона побудована в корпусі із прямими кутами і може стояти на нижньому торці.
Джерело натхнення
Під час розробки «ультри» мабуть надихалися сімейством Samsung Galaxy Note. На смартфони з нього смартфон схожий найбільше. До того ж екран девайса підтримує роботу з активним пером S Pen, яке зберігається на час бездіяльності безпосередньо в корпусі апарату. Затримка введення при малюванні стілусом складає 2.8 мс, а «розумні» алгоритми штучного інтелекту передбачають траєкторію руху стілус по екрану. Роль дисплея з похилими боковинами в конструкції смартфона виконує панель Dynamic AMOLED 2X з високою роздільною здатністю зображення 3088х1440 пікселів і адаптивною частотою оновлення від 1 до 120 Гц.
Потужна апаратна платформа
У «залізному» плані Samsung Galaxy S22 Ultra обладнали найпотужнішими у класі комплектуючими. На світовий ринок пристрій поставляється під управлінням флагманського доморощеного процесора Exynos 2200 5G, а для північноамериканського регіону - з чіпсетом Snapdragon 8 Gen 1. Пам'яті модель має 12/256 ГБ без можливості розширення місткості накопичувача зовнішніми засобами. Живлення компонентів смартфона забезпечується від акумулятора ємністю 5000 мАгод, який підтримує прискорену провідну процедуру зарядки (45 Вт) та бездротову технологію заправки в обидва напрямки.
Просунута квадрокамера
Тильна камера мобільного пристрою виконана у форматі "квадро". Її головна дійова особа — провідний датчик зображення на 108 МП, що базується на матриці з фізичними розмірами 1/1.33" і має просунуту систему автофокусування Dual Pixel AF. Також у складі основної камери присутні два стабілізованих телевізора по 10 МП кожен (оптичний зум ), підкріплюються вони надшириком на 12 МП Селфі-кадри смартфон знімає на об'єктив 32 МП фронталки в острівному отворі дисплея.
Флагман без компромісів
Дбаючи про екологію та навколишнє середовище, компанія Samsung надалі не кладе в коробку зі смартфоном зарядний блочок. І це єдина претензія до моделі. За всіма іншими параметрами Samsung Galaxy S22 Ultra – справжній флагман без найменших компромісів. У ньому і «начинка» найвищого ґатунку, і чудовий екран, і актуальний набір найсучасніших комунікацій, і навіть вологозахист корпусу відповідно до вимог стандарту IP68.
Модификації Samsung Galaxy S22 Ultra
Ціни на Samsung Galaxy S22 Ultra |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S22 Ultra 128 ГБ / 8 ГБ | від 28 900 грн. | 43 пропозиції | ||
Samsung Galaxy S22 Ultra 256 ГБ / 12 ГБ | від 41 299 грн. | 12 пропозицій | ||
Samsung Galaxy S22 Ultra 512 ГБ / 12 ГБ | від 24 922 грн. | 32 пропозиції |