SSD Samsung T5 EVO MU-PH8T0S 8 ТБ
Відео 2Фото 11 |
Samsung MU-PH8T0S |
|
T5 EVO використовує технологію Dynamic Thermal Guard для протидії та контролю нагріву. Металевий та прогумований корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung T5 EVO MU-PH8T0S 8 ТБ
Усі ціни 30 →Накопитель SSD USB 3.2 8TB T5 Shield Samsung (MU-PH8T0S/EU) | 25 475 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач Samsung T5 Shield 8 TB (MU-PH8T0S/EU) | 24 599 грн. |
Samsung T5 Evo 8TB (MU-PH8T0S) Ua | 25 249 грн. |
Samsung T5 Evo 8 Tb (MU-PH8T0S) Ua | 24 769 грн. |
SSD-накопичувач Samsung T5 EVO 8TB USB3.2 (MU-PH8T0S/EU) | 25 629 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung T5 EVO MU-PH8T0S
Ціни на Samsung T5 EVO MU-PH8T0S |
---|---|---|---|---|
Samsung T5 EVO MU-PH2T0S 2 ТБ | від 6 942 грн. | 32 пропозиції | ||
Samsung T5 EVO MU-PH4T0S 4 ТБ | від 11 529 грн. | 42 пропозиції | ||
Samsung T5 EVO MU-PH8T0S 8 ТБ | від 22 999 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →