Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 ГБ (SDSDXDK-256G-GN4IN)
Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro V90 SDXC UHS-II U3 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 ГБ
Усі ціни 24 →Карта пам'яті SanDisk 256GB Sdxc Сlass 10 UHS-I U3 V90 Extreme Pro (SDSDXD | 13 250 грн. |
Карта памяти SanDisk 256GB Sdxc Сlass 10 UHS-I U3 V90 Extreme Pro (SDSDXDK | 13 246 грн. |
Карта пам'яті SanDisk SD 256GB C10 UHS-II U3 V90 R300/W260MB/s Extrem | 16 199 грн. |
SANDISK SD 256GB C10 UHS-II U3 V90 R300/W260MB/s Extreme Pro (SDSDXDK-256G | 16 199 грн. |
SANDISK SD 256GB C10 UHS-II U3 V90 R300/W260MB/s Extreme Pro (SDSDXDK-256G | 16 199 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3
Ціни на SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 64 ГБ | від 4 283 грн. | 2 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 128 ГБ | від 6 795 грн. | 29 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V90 SD UHS-II U3 256 ГБ | від 12 833 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →