Карта пам'яті SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ (SDSQUAR-064G-GN6MA)
Відео 2Фото 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ
Усі ціни 49 →SanDisk 64 GB microSDXC UHS-I A1 Class 10 Ultra (SDSQUAB-064G-GN6MA) | 269 грн. |
Карта памяти SanDisk 64GB microSDHC class 10 UHS-I A1 Ultra (SDSQUA4-064G- | 357 грн. |
Карта пам'ятi SanDisk Ultra 64GB Class 10 A1 140Mb/s (SDSQUAB-064G-GN6MA) | 349 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 64GB microSDHC class 10 UHS-I A1 Ultra (SDSQUA4-064G | 317 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDXC 64GB UHS-I Class 10 SanDisk Ultra A1 R140MB/s + SD | 255 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ціни на SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ | від 185 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ | від 251 грн. | 49 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ | від 472 грн. | 45 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ | від 840 грн. | 46 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ | від 1 670 грн. | 17 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ | від 5 899 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →