Тумба під умивальник Aquarius Teffi 60 70942678
Фото 3 |
Aquarius Teffi 60 70942678 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус із ЛДСП товщиною 16 мм, фасад із ЛМДФ товщиною 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Teffi 60 70942678
Усі ціни 6 →Тумба підлогова Aquarius Teffi 60 см графіт 70942679 з раковиною Комо | 9 956 грн. |
Тумба Aquarius Teffi на ніжках з умивальником Комо 60 Графіт (70942679) | 11 457 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Teffi 60 см 70942678 з раковиною Комо | 9 722 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Teffi 60 см 70942678 з раковиною Комо | 9 711 грн. |
Тумба Aquarius Teffi на ніжках з умивальником Комо 60 Білий (70942678) | 11 175 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Teffi 60 см графіт 70942679 з раковиною Комо | 9 968 грн. |
Модификації Aquarius Teffi 60 70942678
Ціни на Aquarius Teffi 60 70942678 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Teffi 60 70942678 | від 9 711 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Teffi 70 70942395 | від 10 570 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquarius Teffi 80 70942397 | від 11 519 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →