Літня шина Sava Intensa HP 195/60 R15 88H
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa HP 195/60 R15 88H 195/60 R15 88 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa HP 195/60 R15 88H
Усі ціни 27 →Шина Sava Intensa HP 195/60 R15 88H | 2 412 грн. |
Sava Intensa HP 195/60 R15 88H | 2 448 грн. |
Sava Intensa HP 195/60 R15 88H | 2 753 грн. |
Sava Intensa HP (195/60R15 88H) | 2 490 грн. |
Летние шины Sava Intensa HP 195/60 R15 88H 131831 | 2 616 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
3 3 13 27 |
Стояли на Лачетті, Після рідного Кумхо не вразили. Невелика ціна Дуже швидке зношування. Померли на 27 тис, при спокійному режимі їзди користуюся Sava Intensa HP 195/60 R15 88H більше року |
Гарна гума. Виробництво Франція. Від'їзд 50 т.км.
Одне повело протектором після ями, але й пробіг вже хороший. М'яка та не галаслива. Немає |
Отличная проходимость по грязи,мокрой траве,хорошо держит дорогу ,гасит удары на ямах Немного шумная,быстро изнашивается користуюся Sava Intensa HP 195/65 R15 91V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 48 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Sava Intensa HP 195/60 R15 88H
Ціни на Sava Intensa HP 195/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa HP 195/60 R15 88H | від 1 950 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →