Літня шина Sava Intensa SUV 255/55 R18 109W
Виберіть розмір шин
Sava Intensa SUV 255/55 R18 109W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa SUV 255/55 R18 109W
Усі ціни 12 →Шина Sava Intensa SUV 255/55 R18 109W XL | 3 159 грн. |
Sava Intensa SUV 255/55 ZR18 109W XL | 3 586 грн. |
Sava Intensa SUV 255/55 ZR18 109W XL | 5 184 грн. |
Sava Intensa SUV 255/55 R18 109W XL 43847 | 3 390 грн. |
Шини Sava Intensa SUV 255/55 ZR18 109W XL | 5 280 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →