Літня шина Sava Trenta 2 205/65 R16C 107T
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Sava Trenta 2 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Trenta 2 205/65 R16C 107T
Усі ціни 19 →Sava Trenta 2 205/65 R16C 107/105T | 4 536 грн. |
Sava TRENTA 2 205/65 R16 107T C (9052922246) | 5 940 грн. |
Sava Trenta 2 (205/65R16C 107T) | 4 211 грн. |
Літня шина SAVA Trenta 2 205/65R16C 107/105T | 4 347 грн. |
SAVA Літня шина SAVA Trenta 2 205/65R16C 107/105T | 4 351 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Trenta 2 205/65 R16C 107T
Ціни на Sava Trenta 2 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Sava Trenta 2 205/65 R16C 107T | від 4 165 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →