Зимова шина Sava Eskimo Ice MS 205/55 R16 94T
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Sava Eskimo Ice MS 205/55 R16 94T ТОП-5 205/55 R16 94 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Eskimo Ice MS 205/55 R16 94T
Усі ціни 9 →Sava Eskimo Ice MS 205/55 R16 94T XL | 3 690 грн. |
Шины Sava Eskimo Ice MS 205/55 R16 94T XL | 3 910 грн. |
Sava Eskimo Ice MS 205/55R16 94 T | 3 698 грн. |
Sava Eskimo Ice MS 205/55 R16 94T XL TC280637 | 5 576 грн. |
Sava Eskimo Ice MS 205/55 R16 94T XL | 4 011 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Sava Eskimo Ice MS 205/55 R16 94T
Ціни на Sava Eskimo Ice MS 205/55 R16 94T |
---|---|---|---|---|
Sava Eskimo Ice MS 205/55 R16 94T | від 3 690 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →