Всесезонна шина Sava Adapto HP 185/65 R14 86H
Виберіть розмір шин
Sava Adapto HP 185/65 R14 86H 185/65 R14 86 H 185/65 R14 86 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Adapto HP 185/65 R14 86H
Усі ціни 32 →Шина Sava Adapto HP 185/65 R14 86H | 1 962 грн. |
Sava Adapto HP 185/65 R14 86H | 2 054 грн. |
Sava Adapto HP 185/65 R14 86H | 2 370 грн. |
Всесезонные шины Sava Adapto HP 185/65 R14 86H XL 1002105313 | 2 108 грн. |
Sava Adapto HP (185/65R14 86H) | 2 029 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Adapto HP 185/65 R14 86H
Ціни на Sava Adapto HP 185/65 R14 86H |
---|---|---|---|---|
Sava Adapto HP 185/65 R14 86H | від 1 959 грн. | 33 пропозиції | ||
Sava Adapto HP 185/65 R14 86T | від 2 277 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →