Літня шина Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V
Усі ціни 20 →Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V | 2 592 грн. |
Sava INTENSA HP 2 205/55 R16 91V (9046242233) | 3 890 грн. |
Sava Intensa HP2 (205/55R16 91V) | 2 540 грн. |
Літня шина SAVA Intensa HP2 205/55R16 91V | 2 484 грн. |
SAVA Літня шина SAVA Intensa HP2 205/55R16 91V | 2 486 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V
Ціни на Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa HP2 205/55 R16 91H | від 2 717 грн. | 4 пропозиції | ||
Sava Intensa HP2 205/55 R16 91V | від 2 484 грн. | 20 пропозицій | ||
Sava Intensa HP2 205/55 R16 91W | від 4 330 грн. | 3 пропозиції | ||
Sava Intensa HP2 205/55 R16 94V | від 4 054 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →