Самокат Scale Sports SS-17
Відео 1Фото 3 |
Scale Sports SS-17 |
|
Самокат торгової марки Scale Sports - це відносно недороге рішення для повсякденного катання. Він орієнтований на користувачів від 7 років та вагою до 100 кг. До характерних особливостей моделі відноситься складний механізм, який зробить транспортний засіб компактнішим і зручнішим при зберіганні та транспортуванні. Для перенесення в руці або на плечі тут також передбачено спеціальний ремінець.
Самокат Scale Sports SS-17 обзавівся парою коліс діаметром 20 см, завдяки чому його можна використовувати не тільки на рівних дорожніх покриттях. Поліуретанові покришки не вимагають додаткового обслуговування, добре опираються пошкодженням та зношуванням. Заднє колесо закриває традиційне бризковик-гальмо. Висоту класичного Т-подібного керма можна регулювати, тобто змінювати під зростання райдера (максимальне значення 96 см), така особливість зручна якщо транспорт експлуатують два користувача або дитина/підліток, що росте. З інших особливостей варто виділити 30-сантиметровий футспейс, помірну вагу 4.3 кг, а також наявність таких корисних фішок в оснащенні, як амортизація та дзвінок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scale Sports 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scale Sports.
Купити Scale Sports SS-17
Усі ціни 33 →Детский двухколесный самокат Scale Sports SS-17 Белый 2092784442 | 2 180 грн. |
Двухколесный самокат Scale Sports SS-17. Black (складная конструкция) 1332 | 1 810 грн. |
Самокат Scale Sports SS-17 чорний двоколісний складаний | 1 985 грн. |
Детский двухколесный самокат Scale Sports SS-17 Черный 1332012981 | 2 180 грн. |
Самокат складной двухколесный Scale Sports SS-17 Зеленый 1592133102 | 2 180 грн. |