Самокат Scale Sports SS-19 (SS-19BL)
Відео 1Фото 16 |
Scale Sports SS-19 |
|
Яскравий, зручний у використанні та порівняно недорогий механічний самокат з досить великими колесами, завдяки яким пристрій добре почувається, у тому числі і на нерівному дорожньому покритті. Позиціонується виробником як виріб нижньої частини середнього цінового діапазону, призначений для користувачів вікової категорії від 4 років. Пристрій може вільно витримувати навантаження до 80 кг, що робить його доступним для використання підлітками та дітьми різної комплекції.
Завдяки алюмінієвій рамі (з обшивкою пластиком), самокат легкий в управлінні та транспортуванні. Колеса діаметром 20 см легко долають навіть серйозні нерівності дороги, а поліуретан, з якого вони виготовлені, забезпечує якісне зчеплення з дорогою. Двоколісний самокат Scale Sports SS-19 оснащений відразу двома типами гальм - класичний ножний і зручніший ручний. Пристрій легко і просто складається і розкладається практично одним рухом руки, займає мінімум місця у складеному стані та без проблем транспортується у громадському транспорті чи багажнику авто. Крім того, для зручності виробник доповнив модель спеціальною підставкою, яка дозволяє припаркувати самокат у вертикальному положенні. Модель також можна адаптувати під зростання кожного користувача завдяки системі регулювання висоти розташування керма (не більше 85 см).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scale Sports 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scale Sports.
Купити Scale Sports SS-19
Усі ціни 28 →Самокат двухколесный Scale Sports SS-19 Черно-Красный Ручной тормоз (13091 | 2 415 грн. |
Детский самокат Scale Sports SS-19 Черно-Красный + LED фонарик SS-19-B | 2 299 грн. |
Самокат двоколісний складний з Ручним гальмом Scale SportsSS-19 BLUE Синій | 2 499 грн. |
Самокат двухколесный Scale Sports SS-19 Синий Ручной тормоз (259663522) | 2 415 грн. |
Самокат двухколесный Scale Sports SS-19 Розовый Ручной тормоз (612028921) | 2 415 грн. |