Розетка Schneider Asfora EPH4900123 бежевий
Schneider Asfora EPH4900123 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH4900123 бежевий
Розетка одномісна Schneider Asfora кремова CAT5 + CAT3 EPH4900123 | 630 грн. |
Розетка комп'ютерна + телефонна RJ11+RJ45 Крем Asfora Schneider Electric, | 641 грн. |
Розетка комп'ютерна з рамкою RJ45 кат.5Е Asfora слонова кістка ABS [EPH490 | 655 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schneider Asfora EPH4900123
Ціни на Schneider Asfora EPH4900123 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH4900123 бежевий | від 630 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Asfora EPH4900121 білий | від 658 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →